Bal Karnawałowy w Oxfordzie

 

Bal Karnawałowy w Oxfordzie
…. Po raz pierwszy Oxford Polish Assocition I Polskie Radio zapraszamy Was na mega wystrzałową imprezkęeeeee… za oknem szaro,…. Ale w naszych sercach kolorowo – dlatego zachęcamy Was do dowolnego przebrania w tym dniu, a te Osoby, które nie będą przebrane do założenia choćby maski… przez kilka godzin będziemy mogli się stać : królowymi, królami, piratami, klaunami, kotami, kowbojami…. Obudźmy w sobie odrobine szaleństwa i kreatywności…. W końcu to karnawał !!!!
OPA i Radio Oxford przygotowało dla Was wiele niespodzianek.
Już na wejściu – każdy otrzyma upominek, potem będzie nas zabawiać DJ Voytec z czwartkowych Polish Night i ostatnich „ANDRZEJEK”. Będą tez konkursy z nagrodami, ….. będzie zabawa i będzie się działo,….

Bar otwarty będzie do godziny 23.30. Bar przyjmuje zapłaty tylko gotówka 🙂 Cennik podamy później abyście finansowo byli przygotowani.

Bilety dostępne będą już od wtorku 08/02/2017 w OPA i Polskim Radio. (lub od zaraz na eventbrite! )

Ceny biletów : Członkowie/ wolontariusze OPA i Radia Oxford – £10.00* (do zakupu tylko u Ewy Gluza (OPA) i Rafała Jaśniewskiego (Radio Oxford )
Bilet normalny £15.00
Dokładne miejsca gdzie będzie można kupić bilety podamy później .
Każda osoba, która będzie kupowała większą ilość biletów będzie musiała tez podać swoje imię i nazwisko (wystarczy jedna osoba z grupy) oraz numer telefonu aby ustalić i przydzielić miejsc siedzące. Dotyczy się to tez par – ale jak wyżej – wystarczy podać tylko jedno imię i nazwisko.

Liczba miejsc jest ograniczona! Nie będzie sprzedaży biletów przy tzw. Drzwiach!

 

Bilety:

https://www.eventbrite.co.uk/e/bal-karnawalowy-tickets-31778629737

Celem jest zbirka pieniędzy na dwa wspaniale projekty:
1. „BO KARMA WRACA” – Począwszy od 11 lutego, ekipa zespołu radio Oxford będzie odwiedzała wybrane miejscowości w UK
I tu uwaga wpadamy z impressską na której nie może Was zabraknąć a to dlatego że dzięki wam sprawimy wiele radości i uśmiechu dzieciom z domu dziecka.
Naszym celem jest wydobycie talentów lub zainteresowań wśród tych dzieci, o których musimy pamiętać, oraz o tym że ich losy są trudną drogą życia, na którą niestety przez dłgo nie mają wpływu. I tu zaczyna się Nasza rola, za pieniążki zebrane z trasy charytatywnej Polskiego Radia Oxford kupimy niezbędny sprzęt lub opłacimy zajęcia rozwijające talenty podopiecznych naszej akcji. Bądźcie z nami, bo tylko wspólnie uda nam się zrealizować marzenia tych dzieciaków. Obserwujcie nasze wpisy i posty gdzie będziemy umieszczać na bieżąco nadchodzące wydarzenia oraz relacjonować nasze wspólne osiągnięcia.
Link do strony: http://www.radiooxford.eu/?p=439
2. OX2BB – In March 2017 Thomas Karwatowicz, Nick Myles and Maciek Tomiczek will race over 1000 miles from the city of Oxford, UK to Bielsko-Biala, Poland. OX2BB is a charity project to do what we can for Olivia, our friend’s daughter that was born with spina bifida. All money raised will go towards care and attention that will make a fundamental difference to Olivia’s quality of life.

Link do strony: http://ox2bb.com/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 − 6 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.