Partnerzy

Ponizej znajduja sie partnerzy  dzieki ktorym Oxford Polish Association moze realizowac swoje projekty przeznaczone dla spolecznoci zamieszkalej w Oxfordzie:


download

Sami Swoi Przekazy Pieniężne to największa polska sieć przekazów pieniężnych z Wielkiej Brytanii do Polski. Od ponad 10 lat łączy Polaków za granicą, oferując transfery pieniężne dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Firma oferuje swoim Klientom wykonywanie przekazów osobiście w jednej z ponad 200 oddziałów na terenie UK, za pośrednictwem Infolinii (UK  +44 (0)207 09 92 441 lub  +44 (0)845 86 82 201), na stronie  https://www.przekazypieniezne.com , a także  poprzez bezkonkurencyjną aplikację mobilną. Bogata oferta jest skierowana zarówno do Klientów detalicznych jak i biznesowych. Dzięki platformie Sami Swoi Premium, osoby prowadzące własny biznes mogą regulować płatności w Polsce na korzystnych warunkach. Sami Swoi Przekazy Pieniężne uczestnicy w życiu Polonii w Wielkiej Brytanii. Od lat wspiera różnorodne wydarzenia kulturalne i charytatywne, współpracuje z czołowymi organizacjami polsko-brytyjskimi. Szybkie, tanie i bezpieczne transfery tylko z Sami Swoi Przekazy Pieniężne!


European Electronique is a successful privately owned organisation with a turnover of £58 million and 160 permanent members of staff. We are a leading technology company with a reputation for innovation and excellence and 25 years experience in delivering comprehensive ICT solutions and services to a wide range of sectors, including Education, Public Sector and Corporate markets. Working in partnership with globally recognised manufacturers and having extensive experience has enabled us to mature into a company with the capability and capacity to provide IT services ranging from consultancy, design, project management, system integration and support services including fully outsourced managed services.


Quintus Accounting, jak każdy w pełni wykwalifikowany księgowy i doradca podatkowy zapewnia zgodność z przepisami podatkowymi, porządek w księgach rachunkowych, pomoc w planowaniu podatkowym oraz pewność, że rozliczenia będą robione w terminie. Robimy nawet więcej, aby mieć pewność, że nasi klienci skupili się na prowadzeniu i rozwijaniu biznesu, podczas kiedy my zajmujemy się całą resztą. Zapraszamy serdecznie do bezpośredniego kontaktu, w celu omówienia Państwa potrzeb księgowych.photodance

Szkoła Tańca „Step by Step ” w Oxfordzie prowadzi zajęcia taneczne dla wszystkich grup wiekowych i o rożnym charakterze. W Szkole czekają na Ciebie najlepsi instruktorzy tańca i profesjonalne studia taneczne . Zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania jak i w standardzie tak i w tańcach latynoskich. Dodatkowo są tez prowadzone zajęcia z baletu dla najmłodszych, tance latynoskie dla kobiet, zumba, wieczorki taneczne i lekcje z gwiazdami. Szkoła prowadzi tez indywidualne lekcje dla par – np. „pierwszy taniec” na weselu , jak i dla indywidualnych osób oraz dużo , dużo więcej .indexBlackbird Leys Parish Council aims to help the community of Greater Leys and Blackbird Leys to develop and grow so that its residents can reach their full potential and feel comfortable in their surroundings whether young or old. We continue to provide local organisations with funding to ensure they can provide key services to those who need it. We advertise and support local events and connect individuals to various support groups.


hh-logo


Zuza sadlik logo


Logo Concraft Beton


Partner Medialny

images (1)


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 18 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.